A 30 lesz az új 50 Hollandiában!
A hollandok 30 km/h-ra csökkentik a megengedett sebességet lakott területen belül.
Ez a szerkesztő még nem írt biográfiát.A(z) Firisz Andrea felhasználó 2044 bejegyzést tett közzé.
A hollandok 30 km/h-ra csökkentik a megengedett sebességet lakott területen belül.
Sosem fogom elfelejteni azt a pillanatot, amikor 1974-ben – a nyári munkáimból, a katonaságnál megmaradt zsoldomból és némi szülői segítséggel megtámogatott – spórolt pénzemből megvásároltam életem első autóját, egy használt Trabant 601-est. Kezem, lábam remegett, amikor a szerződés aláírása és a vételár kifizetése után az eladó a kezembe nyomta a kulcsot, és magamra hagyott a […]
Egyetlen nap alatt kilenc ittas vezetőt állított bíróság elé a Ceglédi Járási Ügyészség.
Négy éven belül háromszor kapták el a rendőrök úgy, hogy különféle kábítószerek hatása alatt vezetett.
Tavaly februárban bedrogozva vitte a halálba két utasát az M1-es autópályán.
Hazánk 79 évvel ezelőtt, 1941. november 9-én tért át a jobboldali közúti közlekedésre.
Ötször érték ittas vezetésen, az ügyészek most már szeretnék rács mögött tudni.
A megengedett sebesség másfélszeresével vitte a halálba két utasát.
Mivel 450 ezres jóvátételt fizetett a vétkes sofőr, ezért nem kell bíróság elé állnia.
50 helyett közel 90-nel hajtott lakott területen belül és elvesztette uralmát a kocsija felett.
